Wie zijn we

ZAAKVOERDERS

Jan Meuleman is zaakvoerder bij zowel FiscoCount als voorheen bij Kantoor Meuleman. Hij werkt reeds sinds 1996 als medewerker en is onderaan de ladder gestart met inputwerk. Na een ondernemersopleiding voor boekhouding en een bijkomende opleiding fiscaliteit is hij in 2015 benoemd tot erkend boekhouder bij het Belgisch Instituut voor Boekhouders en Fiscalisten (BIBF).

Zijn hoofdactiviteit situeert zich bij begeleiding van zelfstandigen van KMO’s. Zijn passies zijn het uitdenken van bedrijfsstructuren, ontwikkelen van elektronisch dossierbeheer en adviseren van de klanten.

Daarnaast houdt hij ook de vinger aan de pols bij de dagdagelijkse boekhouding. Uiteraard alles in overleg met de klant.
De belangrijkste sleutelwoorden voor Jan hierbij zijn overleg en communicatie. Zo wordt er een persoonlijke band gecreëerd, met duidelijke afspraken over taken en (betaalbare) tarieven. Dit komt de samenwerking alleen maar ten goede.

Kevin Vancauwenberghe startte in 2011 bij Kantoor Meuleman als dossierverantwoordelijke. Hij behaalde zijn diploma Accountancy en Fiscaliteit in 2004, waarna hij een jaar later ook een extra specialisatie fiscaliteit tot een goed einde bracht.  Zijn titel van Accountant / Belastingconsulent (IAB) heeft hij sinds 2014 op zak. Kevin Vancauwenberghe startte zijn carrière als boekhouder bij een klein kantoor te Antwerpen dat hij een paar jaar nadien inruilde voor een middelgroot kantoor te Edegem.

Kevin is gespecialiseerd in het optimaliseren en het persoonlijk begeleiden van eenmanszaken en vennootschappen, het opstellen van overzichtelijke maandelijkse rapporteringen voor de klant.

In zijn carrière heeft hij ondertussen zeer veel kleine, middelgrote en grote bedrijven uit verschillende sectoren bijgestaan met advies en optimalisatie.

Zijn vrije tijd besteedt hij vooral aan zijn gezin en sporten.

Kevin is actief in zowel de vestiging te Zelzate als in Stekene.

Erkend boekhouder
Zaakvoerder
IBF 30371609
e-mail: jan@fiscocount.be

Jan Meuleman

Erkend IAB accountant/belastingconsulent
Zaakvoerder
IAB 13306 2 N 81
e-mail: kevin@fiscocount.be

Kevin Vancauwenberghe

HISTORIEK

Jan Meuleman en Kevin Van Cauwenberghe staan aan het hoofd van Fiscocount. Begin 2016 sloegen ze de handen in elkaar en bouwden Kantoor Meuleman verder uit. Opgericht in 1948 is Fiscocount vandaag nog steeds actief in boekhouding en fiscaliteit.
Het bedrijf specialiseerde zich in de proactieve begeleiding van zelfstandigen en KMO’s.
Fiscocount is sterk verankerd in de regio met in totaal 17 medewerkers. Het fungeert ook als regiosteunpunt en -secretariaat voor het Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ).

ONS TEAM

Johan Martens

Erkend IAB accountant/belastingsconsulent
IAB: 13842.2.N.88
e-mail: johan@fiscocount.be

Helga Van Ruymbeke

Erkend boekhouder/fiscalist
BIBF 205871
e-mail: helga@fiscocount.be

Geert Criel

Erkend intern boekhouder/fiscalist
BIBF 30263996
e-mail: geert@fisocount.be

Charlotte Mechelinck

Dossiermedewerkster vennootschappen

e-mail: charlotte@fiscocount.be

Martine Bekaert

Dossiermedewerkster eenmanszaken

e-mail: martine@fiscocount.be

Lieve De Brabander

Dossiermedewerkster eenmanszaken

e-mail: lieve@fiscocount.be

Patricia De Tollenaere

Dossiermedewerkster eenmanszaken

e-mail: patricia@fiscocount.be

Angelina Huyghe

Dossiermedewerkster

e-mail: angelina@fiscocount.be

Katleen Heynze

Dossiermedewerkster

e-mail: katleen@fiscocount.be

Natascha Thuyn

Dossiermedewerkster

e-mail: natascha@fiscocount.be

Caroline Ryckaert

Administratief medewerkster

e-mail: caroline@fiscocount.be

Inge Verstraeten

Administratief medewerkster

e-mail: inge@fiscocount.be

Jan Meuleman senior

Erkend boekhouder/fiscalist
BIBF 202450
e-mail: info@fiscocount.be

Laurens Polfliet

Dossiermedewerker eenmanszaken/vennootschappen afdeling Zelzate/Stekene

e-mail: laurens@fiscocount.be

Elke Van Pee

Dossiermedewerker eenmanszaken/vennootschappen afdeling Stekene

e-mail: elke@fiscocount.be